Pomery v slovenských väzniciach

Dňa 20.4.2020.sa v Leopoldovskej väznici odohral masaker ako z hororového filmu.

Šiesti dozorcovia zboru väzenstva, potom čo spútali odsúdenému ruky aj nohy, ho mali podla informácií odvliecť mimo jeho cely do iného sektora, kde ho následne v inej cele začali fyzicky napádať, udierať päsťami do oblasti tváre, obuškami ho tĺcť hlava nehlava, kopať ho a čo bolo najväčším zážitkom pre týchto tyranov v zelených uniformách, že odsúdeného ležiaceho na zemy plnej krvi, začali paralizovať elektrikou, čo malo trvať minimálne 20 miúu)t.
Potom čo odsúdený bezvládne ostal ležať na zemi dobitý a poriadne zmlátený, ho mala prísť ošetriť ústavná doktorka, ktorá skonštatovala pohľadom,že odsúdenému nič nie je.
Takto zbitého a stýraného zo známkami viditeľnej ujmy na zdraví, odvliekli odsúdeného späť na jeho celu. Ešte pred ich odchodom nezabudli odsúdenému títo príslušníci ZVJS pripomenúť, že ak by ho čo len napadlo sa sťažovať či už cez advokáta, alebo telefonicky svojej rodine, tak že nabudúce už ich návšteva nebude takáto priateľská.

Zo strany rodiny bolo podané trestné oznámenie za ublíženie na zdraví a podané tak isto, aby bol ošetrený civilnou zdravotnou službou, no do dnešného dňa:2.5.2020, tak zo strany vedenia Leopoldovskej väznice nebolo učinené. Toto utýranie väzňa, ktorý je odsúdený za prečin marenia, pretože riadil auto bez vodičského preukazu, nemá obdobu. Preto je otázkou, či si ludia, ktorí majú zastávať zákon, môžu týrať, kopať, biť, akoby pre nich zákon neplatil??? Zákon platí pre Všetkých, preto žiadam aby tento prípad bol riadne šetrený a hyeny v zelených uniformách na čele z riaditeľom ÚVTOS, Vedúcou výkonu trestu, ako aj zo šéfom PBS LEOPOLDOV riadne potrestaný!

 

 

----------------------------
Poznámka z nadhľadu:
Je to pravda? Stalo sa toto? Stávajú sa takéto prípady?
Bolo by naivné si myslieť, že sa také veci nestávajú. Že práve dozorcovia v basách sú tí jediní kľudní a neúplatní. V každej spoločnosti skôr platí, že na mieste bachara skončia rôzne skrachované existencie s podozrivým psychologickým profilom (ak to vyjadrím čo najjemnejšie).

Nemyslím, že Lučanského týrali a zabili bachari z vlastnej iniciatívy, je to menej pravdepodobné. Ale považujm za isté, že pomery v Prešovskej väznici ho vôbec nechránili pred zločinnou zlovôľovou skutočných mafií NAKA a Mikulca/Kolíkovej.

Náhodný okoloidúci

Súvisí to s tým, čo tvrdí Žitný.
Je to veľmi rozťahané, to podstatné začína od 5. minúty. Ak sa to potvrdí, je to na pád vlády.

https://www.youtube.com/watch?v=-n0z9Elah5g

vrbovčan

majiteľ reštaurácie, ktorý sa potom dal na pyramídový systém zo Švajčiarska predávajúci nejakú neznámu digitálnu menu. On tvrdí, že chodí prednášať na tie ich sektárske zrazy. Takže asi je rétoricky zdatný. Ale v jeho prejave je ľahko poznať, ako dramatizuje a zároveň aj obkecáva, aby bol jeho prejav obsiahly. Hen také informácie sa neoznamujú len tak. To by musel aspoň naznačiť, prečo sa dostali zrovna k nemu. Aspoň naznačiť dôveryhodnosť atď. Neviem, ako je s tou jeho súčasnou pyramídou, ale možno týmto spôsobom zbiera sledovateľov a ponúka im potom medzi štyrmi očami tie jeho finančné produkty. S tou reštauráciou sa totiž zadlžil a je v exekúcii. V Čechách je neznámy, ale vyšiel s ním rozhovor v Paralmentních listech. By som ho tiež nepoznal, ale moja známa ho sleduje (mierne povedané) a pravidelne mi posiela jeho vlogy. Trepe tam neuveriteľné sprostosti. Nedávno mi tá známa hovorila, že rúti sa na nás finančná katastrofa a treba si vybrať všetky úspory z banky. Nepovedala, od koho to má, ale spozornel som, až som si prečítal ten rozhovor.
Možno sa mílim, ale ja ho považujem za klasického konšpirátora.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vizionar-ze-severu-Cech-...

Norman

to s pobytom Černáka v Prešove už bolo "vyvrátené".
Ale ak, tak nejaká mafia v tom mala prsty - mohla to byť aj Černákova mafia.

Ale žiaľ, podobní yutube experti majú bujnú fantáziu a pracujú na základe vymslených podnetov z webu.

Náhodný okoloidúci

Či ako sa to nazýva? XX niečo povie, HH sa na to odvolá a potom sa XX odvolá na to, čo povedal HH?

Prehnané dramatizovanie som si všimol, to na dôveryhodnosti nepridáva.

Na druhej strane - nie je to o nič väčšia konšpirácia ako "talianska stopa" v podaní ultraslušných v prípade "Janka a Marienky".

Norman

áno, presne tak.

Ale zároveň aj platia dve možnosti:
1. vraždu vo väzení môže spáchať nejaký špeciálny tím, o ktorom sa síce cielene zmažú dáta z centra akcie, ale povedzme zostane zápis, že bol oficiálne v budove väznice (za nejakým účelom)
2. nahuckajú väzňov/hrubú mafiu, pričom sú kúpení niektorí bachari (kúpení sú tou mafiou). Takže iniciátor skontaktuje len nejakého silného muža v base a sľúbi mu dostatočnú odmenu.

Najprv zastrašenie.
Potom vražda.

To sú detektívne hypotézy. Také veci sa stávajú, nielen vo filmoch. Slovensko už žaslo až tak ďaleko. Tu už sa diali aj horšie veci. Ale jeden rozdiel bol - neboli kryté vládou. Kolíková je vrah (po prvom incidente mala konať). Matovič je vrah (ten to celé roznietil).

Je to možné. Je to hrozné.

Ak sa vo vezniciach stáva, že sú väzni mlátení, s vedomím bacharov, kľudne to mohol byť aj prípad Lučanského.
Stále ma fascinuje, že nie je žiadna fotka po očnom úraze zverejnená. To im to až tak dlho trvá vyrobiť? :-(

Truhlík

Dovolím si uviesť protipríklad. A našiel som aj zdroj.
Ja som takú scénu videl len v americkom westerne. Potom som o nej počul od známeho. A hlavný architekt našej šťastnej budúcnosti to potvrdzuje.
"Museli sme napríklad zmeniť dražobný poriadok preto, lebo sa diali podvody dokonca kriminálneho charakteru - ľudia si sadli za človeka, pritlačili mu pištoľ alebo nôž na chrbát a povedali, že ak zdvihne ruku, tak ho zakolú."
Čítajte viac: https://www.sme.sk/c/3362388/ivan-miklos-bol-som-jednooky-medzi-slepymi....

nové