Klaus v novej knihe: Invázia barbarov, budeme sa brániť, alebo budeme vyhladení

Človek rozmýšla, čo by sa dalo publicisticky spraviť, aby bola verenosť ešte lepšie informovaná a prebudená, alebo ako nájsť osoby, ktoré by pôsobili svojou autoritou - ale, bez irónie, nie je treba. Dnes už napríklad obaja bývalí českí prezidenti a dve z hlavných postáv pokomunistickej zmeny paradigmy, Zeman a Klaus, otvorene a s celou svojou politickou autoritou hlásajú názory, ktoré sú protisystémové a varujú pred katastrofou, do ktorej smerujeme.

Klaus a jeho bývalý kancelár Jiří Weigl vydali aktuálne novú knihu Stěhování národů s.r.o. – Stručný manuál k pochopení současné migrační krize.
 

Malá ukážka:

„Jsme pevně přesvědčeni, že v případě současné migrační krize nejde pouze o jednu z mnoha krizí. Probíhající, ale bohužel ještě ani zdaleka nekulminující masivní migrační vlna je srovnatelná s dávnými invazemi „barbarských“ národů do antického světa. Ty pro tehdejší Evropu znamenaly dnes nepředstavitelnou destabilizaci existujících poměrů a tak rozsáhlý civilizační a kulturní regres, že si jeho překonání vyžádalo řadu staletí. Evropa se poté opakovaně musela bránit dalším podobným pokusům (Arabů, Mongolů, Turků) a mnohdy za cenu rozsáhlého utrpení a těžkých ztrát se až dosud vždy ubránila. I dnes jde o řádově srovnatelnou zásadní výzvu pro budoucnost Evropy (a českého státu).“

„Evropa – a hlavně ta její „integrovaná“ část – je prolezlá pokryteckým a překrouceným humanismem a dalšími podobnými myšlenkovými koncepty, z nichž za nejnebezpečnější považujeme módní, ale ve svých důsledcích sebevražedné ideologie multikulturalismu a humanrightismu. Ty navádějí milióny lidí k rezignaci na domov, vlast, národ a stát a k absolutizaci názoru, že migrovat je lidským právem (že je na migraci nárok a že z tohoto nároku automaticky plynou nároky další – včetně sociálního zabezpečení migrantů).“

Celý článok o knihe na Parlamentných listoch.cz.

 

Neviem si predstaviť, kto by mohol či mal u bežnej populácie, zvyknutej konať podľa zabehaných osobností, zavážiť viac, kto by sa mohol vyjdriť otvorenejšie, a zároveň mať väčší dosah. Čiže, robí sa veľa, nemožno povedať, že verejnosť nebola varovaná.

Áno, hovorím o Česku. Bohužiaľ, na Slovensku naozaj nie sú osobnosti, formálni intelektuáli sú takmer všetci špinaví nehanební trestuhodní kolaboranti, ale ani ľudové vrstvy neposkytujú oveľa lepší obraz - ale to je už trocha iná, špecifická téma. Trocha paradoxne - u nás robí momentálne proti invázii najviac aktuálna vláda, ktorá bola dohnaná k činnosti úspešnou demonštráciou 20. júna 2015 - ten dátum si treba zapamätať ako deň víťaznej bitky.

 

Ale vráťme sa ku Klausovi a Zemanovi.

Vskutku zaujímave, že sa vlastne opakuje situácia z konca socializmu, že títo dvaja muži sú zas v pozícii disidentov.  Áno, aj vtedy boli privilegovaní v sociálnej hierarchii, ale predsa v pozícii myšlienkových disidentov. Hovorí sa, parafráza, že keď sa situácia v histórii opakuje, z tragédie sa stáva fraška. V tomto prípade je to naopak. Pred rokom 1989 bolo fungovanie disidentov, ich  kritiky, varovania a následný politický prevrat - len fraškou. Analógia tej situácie v  tomto čase - to bude skutočná tragédia.

 

Autor: 
téma: 
Yahwe-m'kaddesh

Jedna zo spoľahlivých metód, ako osprostiť stádo baranov, je hlasno trúbiť na nich zo všetkých strán až sa úplne zbesnejú, potom je možné vytvoriť uzučkú cestičku, ktorá (náhodou :-D) vedie tam, kde to pastier potrebuje.
Okolo „utečeneckej“ krízy sa robí toľko kriku, že neinformovaní ľudia strácajú veľmi rýchlo orientáciu a sú ochotní zožrať každú sprostú lož, ktorú im naservírujú manipulátori. Niekedy je naozaj dobré sa zamyslieť, aké tóny v tej kakafónii bláznivých trubačov absentujú.
Včera mal Hríb pod svojou lampou, kde ako obvykle vládla veľká tma, úžasného hosťa – Fedora Gála. Budete ma podozrievať so SM praktík, ale odporúčam túto múdrosť našich zúfalých kaviarenských povaľačov si pozrieť celú.
http://www.tyzden.sk/podlampou/28053/pod-lampou-fedor-gal-varuje/
Čo mi na mudrovaní týchto (ako to sami nepriamo priznali) zúfalcov chýba?
SEBAREFLEXIA!
Hríb začal najprv vyplakávať, že mu chýbajú na politickej scéne Slovenska osobnosti. Lebo VRAJ po novembri 1989 ich bola plejáda a postupne sa vytrácajú. Dokonca vymierajú!
Fenomenologicky má Hríb pravdu – „osobnosti“ podľa vkusu Hríba sa vytrácajú. Medzi inými aj jeho hosť, nezodpovedný táraj Fedor Gál, ktorý utiekol do svojej kaviarničky v Prahe, kde medzi seberovnými ho evidentne chytajú depresie a dokonca sa chystá na emigráciu. Hríb v náhlom a veľmi zriedkavom záchvate zdravého rozumu sa ho spýtal KAM? Je symptomatické, že Fedor ako správny mešumed chucpe nehľadí evidentne zaľúbene na „Zem zasľúbenú“ ...
Fedor ako obvykle nezabudol divákom pripomenúť svoj židovský pôvod a to, že sa narodil v koncentráku. Je to vcelku pochopiteľne strašná trauma, ktorá mu úplne zatemňuje racionálne vnímanie reality, následkom čoho začal filozofovať o reflektovaní dejín v Nemecku a na Slovensku. Rozdiel medzi vnímaním imigrácie nevidí v odlišnej sociálnej situácii obyvateľov Nemecka a Slovenska, nevidí súčasné národnostné zloženie „Nemcov“, ale filozofuje o historickej reflexii holocaustu.
A tak sa začala prepierať téma Slovenský štát, Jozef Tiso a arizácie. Samozrejme v rámci úplnej absencie sebareflexie ostentatívne sa deklarujúci Žid Gál zabudol zamyslieť nad príčinami antisemitizmu väčšiny Slovákov v tej dobe. Nepoložil si otázku, či náhodou sa nejaká skupina Židov na Slovensku nechovala spôsobom, že vyvolala takú masovú nenávisť. Ak by sa zamyslel, ak by bola aj na strane Židov nejaká historická sebareflexia, tak by sa vyvarovali skutkov, pre ktoré má Fedor dnes strach, že sa bojí návratu nejakej recidívy nacizmu v novej forme.
Fedorovi začína situácia vo svete pripomínať 20-te roky XX. storočia v Nemecku. Je pozoruhodné, ako povrchne opakuje propagandistické drísty pri popise udalostí, ktorí vyniesli Adolfa Hitlera k moci. Zúfalé pokusy zvaľovať vinu na „iracionálnych“ Nemcov, pričom sa úzkostlivo vyhol príčinám totálnej frustrácie Nemcov v tomto období.
Nakoľko chýbala sebareflexia:
1. Nehovorilo sa o príčinách globálnej krízy, ktorá sa neobmedzuje iba na utečeneckú krízu v Európe;
2. Nehovorilo sa aký je podiel koloniálnych mocností na nezmyslenom kreslení hraníc v Afrike a Ázii bez ohľadu na náboženstvo a národy/kmene tam bývajúce;
3. Nehovorilo sa o vzniku štátu Izrael a spôsobe, akým bráni svoju existenciu;
4. Nehovorilo sa o globálnej finančnej kríze, ktorej nová explózia je pred dverami;
5. Nehovorilo sa o suchu a rastúcej biede na južnej pologuli, chýbali tie podstatné témy, hýbuce dnešným svetom.
Takto pre premýšľajúce človeka z diskusie týchto dvoch hlupákov/hajzlíkov(?) vznikla jednoduchá otázka – nie je celá táto imigrantská kríza iba dobre organizovaný cirkus, ktorý má ako kamuflážny dym zakryť skutočné problémy, pred ktorými stojíme?
Môže skutočne nastať renesancia nacionálneho socializmu v Európe v nejakej novej forme? To je otázka za milión, nad ktorou sa zamýšľam v poslednej dobe! A dobrá téma na diskusiu ... :-D
Ale to by sme si museli najprv nadefinovať pojmy, ako fašizmus, nacizmus, ....

Norman

1. Ty si tu už niekedy bol pod iným nickom, alebo si nový (čiste formálna, pre istotu)

2. Akú inú krízu by ten príval mal zakrývať? To by bol dramatizovaný v masmédiach a to evidentne nie je. A až takí rafinovaní mocní tohoto sveta nie sú, aby točili média opačne, ako im vyhovuje. Oni v médiach vedia len tlačiť na ílu, opakovať, opakovať, nie zvádzať.

3. Renesancia tzv. "nacionálneho socializmu"? Neviem, čo si pod tým predstavuješ Ty, ale na týchto stránkach sa nik nebojí strašidiel tohoto druhu. Naopak - takých strašidiel sa boja tí, čo iniciovali mohutnú inváziu zárodkov, táto sa im vymkla spod kontrol a spôsobila horúčku, a teraz sa boja, že by to mohlo viesť k tomu, že by si naozaj väčšina Európanov povedala:
"Radšej, než máme ja a moja rodina byť zavraždení čiernymi hubami, to radšej ja zabijem zopár sionistov".
To považuješ aj ty za nebezpečenstvo, alebo som ti zle rozumel?
Ja to považujem naopak za nádej pre Európu.

Yahwe-m'kaddesh

1. Bol, ale tento sa mi zdá najvhodnejší k téme ... :-D
2. "dramatizovaný v masmédiach a to evidentne nie je ... " - naozaj? ;-D ! Nepodsúva sa jej iný význam? Scénky topiacich sa detičiek, starostlivý otecko s policajtmi rozmlátenou hlavou, ... atď. - to bolo čo?
3. Môže mať prekvapujúce nové formy a nie všetky by Ti boli po chuti! A sme pri téme definície fašizmu. Ak súčasťou definície je absolútna dominancia ideológie nad záujmami jednotlivca, niektoré formy už tu máme ... Nedaj sa pomýliť ideológiou, ktorá dokonca môže navonok odsudzovať nacizmus!

Pridám niekoľko otázok :-D
a. Kto najviac profituje z krízy v Sýrii?
b. Kto sa zahrával v tomto regióne s podporou terorizmu a kto dokázal odpáliť túto megabombu tak, že vybuchla jej tvorcovi do tváre?
c. Kto je najväčší nepriateľ islamistov?
d. Kto navaril túto nechutnú kašu, ktorou nás chce pán Juncker nakŕmiť? Pomocná otázka : Kuchár bol jeden, alebo viac?
e. Je agresívny sionizmus iba iná forma fašizmu (dokonca nacizmu)? Keď sa pozrieme hlboko do histórie, v ktorej knihe (najviac vydávanej :-D) bol popísaný prvý holocaust?

A nakoniec tá najpodstatnejšia - ktorej téme sa úplne nelogicky vyhýbajú médiá v kontexte s utečeneckou krízou?

Na záver niekoľko optimistických správ:
http://www.jerusalemonline.com/high-tech/good-news-from-israel-science-a...
Jedna ma mimoriadne zaujala ...
http://www.jpost.com/Diaspora/Israeli-communist-joins-Ukrainian-rebels-t...
a veľmi pobavila!

Fašizmus potrebuje pre svoj úspech bordel ...

Norman

1. FU

2. Dramatizovaní nie v tom zmysle, že sú to úbohí utečenci, ale v tom, že sú to nebezpeční imigranti. To je predsa jasné z témy, ako by museli byť masmédiami redstavovaní. Ak si to nepochopil ... hm.

3. Dospel som k presvedčeniu, že kto dnes ešte operuje pojmami "fašizmus", "nacizmus" a podobne, patrí do materskej škôlky pre svoju naivitu.

K tvojim otázkam:
Kto profituje je funkcia času. Takže otázka je bez určenia času nezmyselná, v každom prípade je odpoveď neistá. Isté je len to, kto krízu rozpútal. A to vie každý.

Pokial chceš naznačiť, že imigranti predstavujú nebezpečenstvo, tak ti gratukujem k bystrosti. Svojim záverom, že nám nakoniec prinesú "fašizmus", si to samozrejme pozlátil.

Ani sa nečudujem, že čítaš židovské noviny. Neodporúčal si ale minule iný druh? Ja by som to ukončil inak:
židia potrebujú pre svoj úspech bordel.

Náhodný okoloidúci

Morozov?

Yahwe-m'kaddesh

stále musím žasnúť, ako je to účinné.

Je neuveriteľné, ako nás dokážu manipulovať, aby sme už aj vojensky zasiahli v konflikte nepodarených synov Abraháma. Najprv dokázali presvedčiť daňových poplatníkov USA, aby každý rok financovali vojenskú pomoc Izraelu miliardami dolárov. Potom dokázali presvedčiť svet aby strážil ich severnú hranicu. Dokonca aj naši vojaci strážili Golanské výšiny! Potom zmanipulovali verejnú mienku, aby sme išli bojovať do Iraku. A dnes dokonca niektorí bojovní Slováci chcú poslať našich vojakov do Sýrie, aby sme opakovali sprostosti v Iraku sa Afganistane!

Treba si prečítať nádhernú knihu, ktorú napísali spoločne dvaja inteligentní Židia a je to tam všetko na rovinu vysvetlené:
http://knihy.heureka.sk/intelektual-ve-dvacatem-stoleti-timothy-snyder/?...
Mechanizmus, ako aj v demokratúre je možné rozpútať agresívnu vojnu je tu popísaný v kontexte vojny v Iraku, ale opakuje sa zase v Sýrii.
---
Budeme obviňovať kde koho, dokonca FM, seba a neviem koho, len sa nepozrieme pravde do očí:
1. Keď frustrovaní Arabi pochopili, že sa nedokážu pomstiť vojensky, bol to práve najprv otec, potom syn Assad, ktorí zdvihli bojovú zástavu a zmenili spôsob boja na terorizmus.
2. Otecko podporoval šítsky Hezbolláh, synček sa rozhodol že spojí sily so salafistami a dokoca ich aj pár prepustil. Ale neboli by to správni Semiti, keby sa nezačali mlátiť medzi sebou a pritom nezabudli na pôvodného nepriateľa, ktorý sa im rehoce spoza hraníc.
3. Dnes máme v Sýrii úžasnú situáciu - Assad sa vyhlasuje za najväčšieho bojovníka s terorizmom, oproti jeho režimu nestojí štát Izrael ale 1000(!) šialených islamských skupín, ktoré sa dokonca občas začnú mlátiť aj medzi sebou. Rusi financujú Assada, jeho protivníkov Saudská Arábia, Kuvajt, Katar ... atď., dokonca aj náš "spojenec" islamista Tayyip Erdoğan!
4. Do Európy prúdi milión utečencov z krajín ako Pakistan, Kosovo, Irak, ... + iba 20% utečnecov pochybného pôvodu a zámerov zo Sýrie.
5. Propaganda si vymyslela "umiernenú opozíciu", ktorá strieľa z guľometu na pilotov, čo vyskakujú z horiaceho lietadla. Bláznivá červená koza Merkelová najprv pozve Sýrčanov a otvára hranice, potom chce pozvaných aj nepozvaných redistribuovať v mene "humanity" do celej EÚ.
6. A v tejto šialenej situácii, v ktorej je úplne jasné kto sa z nej rehoce na plné kolo, nájdu sa aj na Slovensku blázni, ktorí volajú po účasti vojakov zo Slovenska, aby išli bojovať. Len čakáme, ako rozhodne NATO, proti komu - lebo ani to ešte nie je celkom jasné!
7. Ja žasnem, ak v súčasnej situácii sa dokonca aj človek, u ktorého by som predpokladal že bude mať jasné koľko bije, nechá osprostieť a napíše článok o vine FM. Kto ešte? Marťania, Jezuiti, žltí trpaslíci, ... treba si zobrať Zem a Vek a vybrať si z bohatého repertoáru viníkov našich bied od pána Rostasa... :-D

Norman

Neviem, kde vidíš článok o vine freemasonov. ja vidím len článok o skupine či sieti, ktorá samostredne vydáva komandá celému svetu, ako sa má správať. A tie komandá sú šialené a genocídne voči bielej Európe - tak, ako od nich vždy.
To, že si ty zrejme ich spolusrandista ešte nie je dôvod, aby si sa nad tým článkom nervoval a opakoval v každej druhej vete "my FM nie sme čuráci, len čuráčikovia". Veď ja netvrdím nič iné.

Je absolútna lož, že "s nami manipulujú a je to úžasné". Funguje tu už 10 000 rokov centralizovaný štát a na to, aby poslali niekam vojakov zabíjať, nepotrebujú už nikoho manipulovať - štát na to má silu a mechaniku. To, že si ty manipulovaný ešte aj svojím strachom a s radosťou ich poslúchaš, ba "obdivuješ", je tvoj osobný problém.

Nádhernú knihu od dvoch židkov? Čítaš ty niečo iné, ako od židov? Takých kníh sú zrejme stovky - ty si krásny prípad jednofarebného premytého submisíva.

Nie je to hodné slov, ale nemožno ani tie jednotlivé očíslované KLAMSTVA nechať bez reakcie:

1. Asasdovci objavili terorizmus? Sprostá, ničím nepodložená sionistická lož.
2.Arabi sa nedokážu zjednotiť a mlátia sa - áno, ale kto sa bude rehotať na koniec, nie je vôbec isté
3. Assad je umiernený a nikdy sa nevyhlasoval za potláčatela terorizmu. To, že jeho štát prežil pod takým tlakom neľudských beštii je neuveriteľný úspech, ale nik nehovoril, že Assad je nositel dostatočnej sily či že je nejaký vojvodca.
4. Prúdia sem imigranti - to píšeš komu? Na Mars? Kto to ešte nevie, že sem prúdia a že to nie sú Sýrčania? Ty si dva mesiace spal, alebo čo?
5. detto - načo dávaš jednu tému do rôznych bodov?
6. Kto sa rehoce na plné vráta? Sám si sem dal link na Lampu, kde jeden sionistický žid a jeden sionistický šábesgoj celé dve hodiny vyplakávajú, v akej sú riti. Kde sa ti kto smeje na plnú hubu? Ukáž mi ho! A choď si ho pozreiť zajtra. A pozajtra. Ak sa bude stále smiať, zaplatám ti cestu do tvojej krajiny zaslúbenej.
Kde počuješ hlasy volajúcej po poslani slovenských vojakov do boja (v Sýrii)?
7. Pre istotu: to myslíš mňa? Ak áno - o tvojich FM som ti napísal vyššie. Som rád, že si odo mňa očakával vela, ale môžem ťa ubezpečiť, že som neosprostel a provokatérov rozoznám dobre. Samozrejme, že podľa teba, podľa typického prožidovského defétistu, sme si na vine zas a jedine my sami. To je stará pesnička, takých, ako ty, sme videli už mnoho. Skús do boha niečo sám vymyslieť, nie len opakovať staré klišé. Veď si žid, alebo nie? A ak nie si, tak si posťažuj u toho žida, čo ťa pasie.

Yahwe-m'kaddesh

„... kto dnes ešte operuje pojmami "fašizmus", "nacizmus" a podobne, patrí do materskej škôlky pre svoju naivitu.“
Najprv treba relativizovať morálku (napríklad táraním o pluralitnej morálke alebo o morálke racionálneho egoizmu). V druhom štádiu začať relativizovať históriu a negovať elementárne politologické kategórie. A keď sa to podarí, tak začať znovu vyrevúvať na tribúnach a spievať nadšené piesne o šťastnej budúcnosti a obetiach, ktoré musíme pre jej vybojovanie vytrpieť.

Nájde sa nejaký „majiteľ pravdy“, ktorý ponúkne jednoduchý recept na zložité komplexné problémy, len ho stačí poslúchať a obetovať aj život za šťastnú budúcnosť budúcich generácií.

Proste stačí poslúchať nového Mojžiša, ktorý nás bude vláčiť 40 rokov po púšti, potom si vybrať Zem zasľúbenú, vyvraždiť pôvodných obyvateľov. A keď to neskončí dobre, rozbehnúť sa do celého sveta a potom za peniaze sprostých gójim urobiť druhý pokus. A keď ani ten nedopadne dobre, viesť bojovné reči spoza hraníc a hlavne nechať bojovať iných! Však je dosť somárov na celom svete, ktorí sa dajú nahovoriť! Že sme na to neprišli My bratia Slovania, asi sme naozaj sprostejší ...

Norman

Proste stačí poslúchať nového Mojžiša, ktorý nás bude vláčiť 40 rokov po púšti, potom si vybrať Zem zasľúbenú, vyvraždiť pôvodných obyvateľov

No, to sú vaše návody a je to veru nezmyselné svinstvo - v čase krízy vám akoby podivuhedne začína svitať, ale keď ste na koni, to ste necitlivé kurvy..

Hm, aj keď sa občas od nich odtŕhaš, celý čas tu obhajuješ o obdivuješ židov a ich sionistickú agendu. Aj židov, nielen tých sionistov. A samozrejme, na koniec nezabudneš dať urážku, že sú Slovania sprostejší.

Chlape, Slovanom patrí šestina majstabilnejšej, najperspektívnejšje  a najlepšie chránenej časti sveta. Poslali ako prví do kozmu človeka a síce tam u nich nik cudzí moc žiť nevydržal - ale to je tiež súčasť ich talentu od prozretelnosti. Málokto vo svete má voči nim principiálnu nenávisť - ak si odmyslím práve židov a nimi infikovanú Ameriku a spol.

A o tejto velkolepej slovanskej spoločnosti ty, obdivovatel malých škaredých púštnych potkanov ideš hovoriť, že sú menej schopní ako tvoja sekta, ktorej má každý plné zuby, ktorá má fliačik posratej púšte urostred svojich nasratých bratrancov, ktorých na tom fliačku vyvraždila. Obdivuješ skupinku, ktorá bez parazitovania na Amerike neprežije ani deň - ale tej Amerike už prudko a nebezpečne stúpa horúčka.

 

afinabul

Slobodomurári a ich podpora imigrácie a Františka je známa, majú to na svojich public stránkach, o tom, že hnutie "mladoturkov" a sionistov je previazané nevedia iba čitatelia medzičas.sk, kde je Atatürk vyhlásený za jediného "normála".
http://medzicas.sk/ucte-sa-arabsky-odkazuje-mutti-merkel/
Masonic Lodges in Turkey
https://www.youtube.com/watch?v=8TTnmMd7SOY
Takže o čom sa hádate?

Yahwe-m'kaddesh

a hodím na youtobe vyhlásenie, ktoré je v súlade s tým, čo chceš počuť, budeš ho ďalej šíriť ako nevyvrátiteľný argument ...

Áno, máš pravdu. V Sýrii bojujú potomci Ježiša Krista - Slobodní murári, ktorí obsadili za pomoci Jezuitov aj svätý stolec, o Svätý Grál s Arabmi! A Židia sa im smejú, lebo ho už dávno našli pod Svätou horou v Jeruzaleme a s jeho pomocou ovládajú celý svet.

Toto rozšifroval Leonardo z Karpát, potomok majsta Leonarda a Veľmajster Slobodných Murárov na Slovensku.

Ľubov

Na Slovensku sú všetci slobodní murári aj tak v Bruseli. Sedia tam ako žaby na prameni a z eurofondov sa potom hrajú na slobodomurárov. Majú červené kúpelne a všetko prepchaté symbolmi,ehm,slobodomurárskymi.Však čo budem ,aj tak nepochopíš. Onehdá sa aj frešovci tak snažili povolať na pomoc tie-biblické sily,keď oblepili naše mestečká bilbordami Ja Som. Nepomôže,Jáhve z Kadeša,či skôr z nejakej babylonskej zatuchnutej diery,tento malý bôžik a sluha Mamonu,čo si myslíš,že tu večne bude ?
Mali tu pred pár dňami debatu Ema a Aman ohľadom inteligencie,a trocha to zaškrípalo medzi nimi.Išlo o to,či inteligencia môže existovať nezávisle a autonómne bez etických zásad.Svitlo mi ale až neskôr,dosť som rozmýšľala nad Eminou poznámkou,že skutočne čistá je len inteligencia zvierat.

Hej,má to logiku,pretože zvieratá a rastliny sú živé a niektoré inštinkty máme určite spoločné,napriek tomu ich polia nie sú zaprasené "civilizáciou".Preto je tolko terapií,založených na kontakte s nimi. Hypo,kanis,gano...a čo ja viem ešte,priznajme si to. No a na záver,Yahwe,neverím,že židia vedia niečo o Grále,to bude tiež iba taká povedačka,ako všetko ostatné.Práve preto,že inteligencia,tá skutočná,je chránená etikou.Jedna bez druhej nemôžu existovať.

Yahwe-m'kaddesh

„Assadovci objavili terorizmus? Sprostá, ničím nepodložená sionistická lož.“
To je klasická ukážka manipulácie – súperovi zmením výrok a potom ho za zvuku fanfár triumfálne vyvrátim! :-D
Ja som napísal presne toto:
„Keď frustrovaní Arabi pochopili, že sa nedokážu pomstiť vojensky, bol to práve najprv otec, potom syn Assad, ktorí zdvihli bojovú zástavu a zmenili spôsob boja na terorizmus.“
To je obrovský rozdiel. Prvá písomná zmienka o terorizme je v Starom zákone, aj ten objavili Židia. :-D
„Assad je umiernený a nikdy sa nevyhlasoval za potláčateľa terorizmu.“
Pozri si rozhovor
https://www.youtube.com/watch?v=M8XL_sJQO7Q
Začal sa stavať do tejto pozície už od 0:55 rozhovoru, tak o čom to táraš?
Je krásne, ako manipuluješ s časovým rámcom – cieľom je zamlčať, čo vyvádzali Assadovci povedzme pred rokom 2011. Chýba Ti úplne kontext situácie, asi nepoznáš ich veľkohubé vyhlásenia (typickí Semiti, ako z románov Karla Maya ... :-D). Stačí zobrať do úvahy, čo vyvádzali v Libanone a ako chránili Hezbolláh – kto im dodával zbrane a kde mali výcvikové centrá a hlavný stan?
To že Bašir Assad začal koketovať aj so salafistami je tak isto overený fakt. Prečo by ich púšťal z kriminálov?
Vyzerá to tak, že dnes sa idú všetci posrať z toho, ako idú bojovať s terorizmom.
http://www.israeltoday.co.il/NewsItem/tabid/178/nid/27877/Default.aspx
Pointa : „Netanyahu continued by demanding that the international community stop treating terrorism against Israeli differently than attacks elsewhere, such as in Paris.“
„Kde sa ti kto smeje na plnú hubu? Ukáž mi ho!“
http://media.breitbart.com/media/2015/02/netanyahu-victory-AFP-640x480.jpg
Nuž túžil si po tom, tak Ti ho ukazujem!
„Ak sa bude stále smiať, zaplatím ti cestu do tvojej krajiny zasľúbenej.“
Nemusíš, až tak hamižný nie som, mám na to dosť peňazí a aj tak by si si sa vyhováral, kedy nastane to zajtra alebo pozajtra ... :-D
„Kde počuješ hlasy volajúcej po poslaní slovenských vojakov do boja (v Sýrii)?“
V parlamente a v našej STV. A nie raz a frekvencia sa zvyšuje. A nie iba ženistov, chemikov, lekárov, ale už aj prieskumníkov/špeciálne jednotky.
Afinabul:
„Slobodomurári a ich podpora imigrácie a Františka je známa ...“
Videl si v živote jedného reálneho Slobodomurára a vieš čím sa zaoberajú? Známa odkiaľ, z drístov na sprisahaneckých serveroch?

Ešte jeden údaj – jedna laserom navádzaná bomba stojí ako automobil strednej triedy. Štart a útok jediným lietadlom stojí rádovo milión € ... Kto to platí? Povedzme že Rusi to vyrábajú za 1/3 nákladov, ale aj tak
PREČO SA STAVAJÚ MEDZI ROZVADENÝCH ABRAHÁMOVÝCH POTOMKOV?
Ps:
Treba si ujasniť používané pojmy, odporúčam na štúdium
http://www.israeltoday.co.il/NewsItem/tabid/178/nid/27877/Default.aspx

Norman

Hm, zaujímavé, žido-obdivovateľ mi vyčíta židovské metódy. Alebo je to vyjadrenie rešpektu?

Nebudem sa hádať o slovíčka, ani tvoje, ani moje, ani Assadove - ale v každom prípade si protirečíš, keď Assada obviňuješ z používania terorizmu a zároveň ho staviaš do role potláčateľa terorizmu (aby si detinsky kritizoval jeho akési slabé úspechy). No hej, ale to je typické, vás učia obviňovať za všetko, každého a za všetko. Raz vám tú kritiku napchajú naspäť do vašich papulí.

Sýria bola na lokálne pomery pokojná krajina a nemala ambície niekde potlačovať svetový terorizmnus, na rozdiel od sionameriky. Kritizovať Assada, že nemal výsledky, je smiešne na pozadí US "bombardovania".

Takže Mileikovsky sa smeje? :-) To je ten žid, čo včera plakal v Moskve, aby Slovania na Blízkom východe nerozbíjali aj židom papulu, keď už teda rozbijú proizraelskú ISIS. :-)) Ten, čo o to isté s plačom prosil Amíkov a tiež ťažko zaplakal? ten sa už ani TERAZ nesmeje. A nikdy sa už smiať nebude.
Sionisti plačú všetci presne tak, ako Fedorko Gál. Ale aby si nepovedal, že nie som k tebe veľkorysý a vľkodušný -my normani sa nad vami vždy zlutujeme, bohužial - tak ti slubujem, že ťa pri prvej príležitosti do nejakej tej vhodnej zeme zaslúbenej odtialto z Európy pošlem. A necháp to zle - potom budeš naozaj rád.

Je skutočne fantastické, ako na oficiálne prehlásenie FM organizácií reaguješ postojom: "Aj tak ste žiadneho slobodomurára naživo nevideli". Aby si to aj ty pochopil, lebo začínam si myslieť, že si naozaj nielen dogmatikou, ale aj genetický žid, teda semita, tak uberám trocha na takú vašu úroveň - teda aby si to aj ty pochopil, to je ako keď Vatikán vydá nejakú tú ich encykliku a na to reagovať "To nie je pravda, čo ty vieš o katolíckej politike a cieloch, videl si niekedy nejakého živého katolíka?".

Ale samozrejme, zlatý bobek od telaťa je ten tvoj link na záver:-D
Za každým fanatizmom a podlosťou sa objaví nakoniec zas a zas náboženstvo, konkrétne nejaké abrahámovské náboženstvo. Izrael a mesiáš. To tvoje utrpenie, to je fakt genetické šialenstvo.

Truhlík

Dobrý rozhovor s Asadom.
Len som si potvrdil, že jediný s kým sa na Blízkom Východe dá sympatizovať je Asadova Sýria. A nie kadejakí Erdoganovci, Saudi či okupanti Palestíny.

Náhodný okoloidúci

Výrazne menšinový alavita Asad si dokázal získať voličov nielen medzi svojimi alavitmi, ale aj medzi šiitmi, sunnitmi, kresťanmi, Kurdmi... To o niečom svedčí - že všetky obvinenia na jeho adresu sú len sprosté nepodložené nezmysly a účelové klamstvá a vypovedajú nie o ňom, ale o svojich autoroch. Samozrejme, že Asad musí byť občas tvrdý, ako inak by mohol bojovať proti banditom a teroristom? To isté sa týka aj jeho otca. Ľudia majú sklon posudzovať deti podľa rodičov, takže ak si zvolili Asada mladšieho, zrejme boli spokojní aj počas vlády Asada staršieho, samozrejme s výnimkou psychopatov (vyzbrojovaných zahraničím), ktorí sa drali k moci, aj keď nemali medzi ľudom žiadnu podporu a neboli preto schopní získať moc legitímnym spôsobom.

Žiadny Asadov režim neexistuje, existuje len legitímna a zákonná Asadova vláda.

Yahwe-m'kaddesh

Ako by sa nesmial, keď antisemiti idú brániť štát Izrael! Kladiem si otázku:
Vos ken vern fun di shof az der volf iz der rikhter? (װאָס קען װערן פֿון די שאָף אַז דער װאָלף איז דער ריכטער?)

Uč sa hebrejsky!
http://www.hebrew4christians.com/index.html

Ľubov

stále nechápeš to podstatné- ste za zenitom.Vážne si myslíš,že to je pre nás nejako podstatné,čo sa deje s deťmi zo semena Abrahámovho?

Chucpe okolo knihy Zohar už tiež nikoho nefascinuje,dobré ráno starý otec.:)).

Yahwe-m'kaddesh

dokázalo, že sa antisemiti hádajú medzi sebou, kto účinnejšie bráni Zem zasľúbenú! Víťaz je tým vopred určený, zariadi to YAHWEH-TSIDKENU!

Idem sa učiť hebrejsky a jidiš, mám ako Židofil veľké rezervy ... ;-D

http://www.yiddishwit.com/pics/beard.png

Norman

veď ty nerozoznáš jidish od hebrejčiny.

Čo môže byť z potkanov, keď ani vlastný jazyk nepoznajú?

 

 

Yahwe-m'kaddesh

V zátvorke bolo čo, jidiš? Od kedy sa píše hebrejskou abecedou?

Norman

Jiddisch?
Ten sa VŽDY písal hebrejskou abecedou :-)
https://de.wikipedia.org/wiki/Jiddisch#Schrift
To je všeobecná vzdelanosť.

A, samozrejme, aj to, čo si dal v zátvorke, je jidiš :)
Bože, prečo si židia vyberajú takých idiotov, a hlavne, prečo sa medzi nimi toľkí rodia?

Yahwe-m'kaddesh

Fajn, a tým tie Tvoje sprostosti čo tu táraš sú dokázané! Aj to, že som Židofil! :-D

Norman

Vos ken vern fun di shof az der volf iz der rikhter?
(װאָס קען װערן פֿון די שאָף אַז דער װאָלף איז דער ריכטער?)

čítať z prava do ľava, je tam foneticky to, čo latinkou nad tým

preklad z tejto deformovanej nemčiny (aké analogické so samotnými židmi, a symptomatické: ani Nemčinu sa židia nedokázali poriadne naučiť, ale napriek tomu si ju ukradli a vyhlásili za svoju) :

"Čo môže byť z ovcí, ktorým vlk robí sudcu?"
Tu sa žid vysmieva ostatným národom, že sú ako ovce, že ho neobesia. Máte to tu naživo, v priamom kontakte.

Hm... es kommt der Tag.

Yahwe-m'kaddesh

hádajú sa ako sprosté medzi sebou a nezbadali, že ich vezú na bitúnok ...
http://www.yiddishwit.com/pics/fire.jpg

afinabul

Toť som v pokleslej krčme dostal vynadané, že nosím šatku "palestínu", tak som "docentom humanitných vied" vysvetlil, že sú to moslimi čo sa chcú vrátiť domov, čuduj sa svete pochopili to ...

Yahwe-m'kaddesh

YAHWEH-SABAOTH to zariadil, že poplietol hlúpym gójim hlavy tak, že pomáhajú brániť Zem zasľúbenú. A dokonca na serveri "Nadhľad" stratili zdravý rozum a píšu neuveriteľné sprostosti, ktorých jediným výsledkom je zahmlievanie podstaty problémov. Keď vidím antisemitu, ako hrá do karát semitom, tak sa idem posrať od smiechu ja! Ukážka tých najkrajších sprostostí, čo ti nasugeroval YAHWEH-JIREH:
"Sýria bola na lokálne pomery pokojná krajina a nemala ambície niekde potlačovať svetový terorizmnus ..." :-D
Kedy bol Sýria pokojná? Máš čo i len hmlistú predstavu o histórii tejto krajiny v XX. a XXI. storočí?
V roku 1982?
https://en.wikipedia.org/wiki/1982_Hama_massacre#/media/File:After_Hama_...
Alebo v roku 1964?
https://en.wikipedia.org/wiki/1964_Hama_riot
Alebo v roku 1925?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/Syriancorpse.jpg
https://thinkpress.files.wordpress.com/2010/12/hariqah.jpg
http://www.quickiwiki.com/en/Great_Syrian_Revolt
Samozrejme Assadovci nepotlačovali, ale v regióne pretláčali terorizmus!

"Chlape, Slovanom patrí šestina majstabilnejšej, najperspektívnejšje a najlepšie chránenej časti sveta. Poslali ako prví do kozmu človeka a síce tam u nich nik cudzí moc žiť nevydržal - ale to je tiež súčasť ich talentu od prozretelnosti."

Tak na toto sa už nedá ani reagovať. Rusko a stabilita ... :-D

Norman

To je naším cielom, presvedčiť ľudí, že sionisti sú agresívni, zákerní a sprostí ľudia.

Najlepšie je to na živej ukážke, takže sme radi, že sme ťa vytiahli na svetlo.

Ecce jude.

Yahwe-m'kaddesh

K dôvodom migračnej hystérie, nemal by si dačo?

My židofili (čo neovládame jidiš :-D) sme niečo konkrétne napísali a Ty čo vypisuješ? Jednu väčšiu sprostosť za druhou, čo Ti nasugerovali "agresívni, zákerní a sprostí ľudia"! :-D Aký veľký somár musí byť niekto, kto si nechá nasugerovať sprostosti od takýchto ľudí? :-D

Norman

nasugerovať sprostosť od takých ľudí by som si nechal v tom prípade, ak by som robil to, čo ty chceš: napríklad úplne zbytočne rozoberal stupeň pokoja v Sýrii či Rusku.

Ale mnou židia nemanipulujú.
Na to nemajú.

--
Tým tento dialog v najlepšom končím.

Norman

si nám mohol napísať, ako dopadla demonštrácia čarnogurského pod mostom v Bratislave minulý štvrtok

Ľubov

sa prebuďte ľudia.Čo sa deje,spíte,alebo čo sa stalo?Už sa neondejte!

http://www.infovojna.sk/ včera začala s testovacím vysielaním tv IN,ech,neviem si to narichtovať,budem musieť niekoho zavolať,ale veľmi sa teším na niečo Nové.

Norman,si ok?

Norman

To vieš, že sa vela vecí deje, a dalo by sa o tom rozprávať - ale nemyslím, že ku všetkému mám čo dodať. Informatika postupuje a treba rozmýšlať, ako reagovať primerane a nenaodobňovať staré schémy - neustále informovanie, neustále komentovanie. Pomaly nie je nedostatok informácii, ale skôr prebytok balastu robí ľuďom problém.

Napríklad aj to o novej televízii som zachytil, ale čo dodať? Hm, v mestách nik moc normálne antény nemá, azda sa dohodnú s káblovkami ... to sú len moje dojmy. K alternatívnym ľuďom sa to to dostane, uvidíme, ako sa to bude šíriť medzi bežným obyvatelstvom. Obraz je obraz, to je iné, to je ovela presvedčivejšie, ako rádio. Lichtner spomínal, že to ľudia nedokážu tak dlho sledovať, ako rádio, takže budú musieť byť koncentrovanejší - to je len dobre.
Lichtner je naozaj človek s vôlou, len dúfam, že sa budú aj obsahom posúvať. I keď teraz už nebude problémom nejaká filozofia, ale skôr konkrétne udalosti.

Takže hej, som ok, dik za otázku:) Ale šetrím sily.
Aby som to prežil :)

lecce

male plus bude ked vova uz vykope tureckych potkanov zo syrie