Death metal v Paríži alebo Tretia svetová vojna sa naozaj začala

Včera v noci siahlo Paríž peklo a prešlo ním ako vlna horúceho vzduchu. Rýchlo a nezadržateľne, čo objektívnu hrôzu udalosti výrazne násobí.

Zanechalo za sebou okolo 150 mŕtvych a zničilo akúkoľvek možnosť, že by sa nejaký súdny a morálne konzistentný človek ešte zastával multikulti obohatenia a koexistencie s radikálnymi semitskými ideológiami, islamom a sionizmom.

Správy sa samozrejme sypú zo všetkých kanálov, ale základné fakty sú jednoduché:

Vo viacnásobných koordinovaných útokoch zaútočili večer islamisti na koncertnú halu, štadión a na niektoré reštaurácie. Automatické zbrane, streľba do neozbrojeného davu, priame popravy, výbuchy a samovražední atentátnici. To, čo Američania vyvolávajú na Blízkom východe desaťročia  svojím humanitným bombardovaním a čo v poslednom čase konkrétne spustili pod názvom "farebné islamske revolúcie" a "islamský štát", to sa nakoniec podľa predpokladov prelialo do Európy a otvorene prepuklo. Európa sa začala islamizovať nielen rodením semitov, ale aj procesom dlhotrvajúcej občianskej vojny, ktorá ju má celkom zničiť.

Tento globálny proces konfrontácie nie je nový, tektonické etnicko-kultúrne dosky ľudstva severu a juhu na seba narážajú nie storočia, ale tisícročia. V poslednom čase sa ale nahromadilo napätie spôsobené neuveritelným premnožením arabských, afrických a indických populácií, skombinovné s približujúcim sa energetickým kolapsom a neustále znova a znova podnecované absurdným projektom Izrael. Preto sociológovia a prognostici hovoria už najmenej pol storočia o nastupujúcom procese "clash of civilizations". Tento proces samotný nik nespustil, nik ho ani nedokáže zastaviť - ale niekto ho vedome zneužíva a zhoršuje jeho dopady tak, aby v ňom trpela hlavne biela rasa.

To nemožno akceptovať.

Paríž, hlavné kultúrne mesto Európy, je podľa správ fakticky skolabované čo sa týka dopravy a akéhokoľvek verejného života. Prezident Hollande sa vyjadril: "Francúzsko zatvára hranice. Nikto nesmie vstúpiť na naše územie, aby mohol páchať teroristické útoky ". Tak jednoducho sa menia názory? Veď sme mu to hovorili všetci, že treba hranice EU zavrieť - ale on a jeho kolaboranti až dovčera tieto názory označoval za xenofóbne a nacistické.

Americký prezident Obama reagoval, že "je to útok na celé ľudstvo". Nie, Barak, nie je to útok na celé ľudstvo, je to útok na bielu populáciu, len a výlučne na bielu rasu. Farební vedú rasovú vojnu a genocídu voči bielym. Akékoľvek terajšie vyjadrenie podpory Ameriky Francúzsku vyznieva pokrytecky a nechutne, keď si uvedomíme, že len pár rokov dozadu Američania tvrdo trestali pokus o samostatnú politiku Francúzska a terajšia proamerická francúzska vláda (symbolizovaná dvojicou Sarkozy - Hollande) práve spôsobila tragickú situáciu, ktorá vo Francúzsku nastala a ktorá ešte nastane.

Malú bodku za udalosťou dáva predbežne táto správa:

Polícia zadržala jedného z útočníkov, ktorý tvrdí, že prišiel zo Sýrie naverbovaný Islamským štátom práve preto, aby mohol zaútočíť vo Francúzsku.


A ako reaguje západná verejnosť? Ako vždy, prázdnymi gestami za ktoré skrýva vlastnú neschopnosť. Napríklad takto (záber z parížskeho námestia):

Treba vysvetliť, že už len spomenúť strach v takejto situácii môže naozaj len rodený zbabelec a zároveň hlupák.

terorism paris

 

 

 

 
Norman

jediný mäkký je ten rus, čo dodatočne objavuje a vysvetluje koleso.

Kedy sa už rusi zbavia takýchto hochštaplerov alebo kedy sa už aspoň títo naučia plynulo rozprávať? (áno, AJ v ruštine to ide, netreba šíriť antipatie voči rusku takýmto koktaním).

Aman Againsttime

Práve čítam tradičné žvásty novinárskych zmrdov zo SME a Projektu N: https://dennikn.sk/294564/utoky-na-pariz-su-utokmi-aj-na-nas/?ref=tit. Nuž, opäť sa nedočítame nič prekvapivé. Opäť nás čaká mediálne masírovanie o tom, že za toto "multi-kulti obohatenie" nemôže šibnutá politika otvorených hraníc, že sa nesmieme nechať ovládnuť strachom a našimi predsudkami a treba stáť za tzv. európskymi hodnotami, atď.,atp. Kto už na túto rétoriku skočí (s výnimkou slabošských, patetických slniečok/ovečiek)? Treba vymeniť heslo "pray fo Paris" za "defend Paris": https://www.facebook.com/732martel/photos/a.871718312881107.1073741828.8...

Norman

Ale jedno z nehi vyšlo:
"Je pravdepodobné, že teror v Paríži zmení pohľad na mnohé udalosti z posledných týždňov. Je však aj nádej, že jednou zo zmien by mohla byť aj prebudená jednota Európanov."

To je to, o čom hovorím:
toto ich stará ideologická paradigma neustojí a budú ju musieť meniť - ešte sami nevediac, ako. Zas budú dni čakať na pokyny z hazbary.
Čo sa týka "zjednotenia Európy" - nuž, jeho prázdna fráza, ale ak by sa zjednotila, tak v inom zmysle, ako to azda myslí tento pako Kostolný.

Ema

Zatiaľ na päť dní.
Bojí sa špinavec, aby tam rozzúrení Francúzi nezorganizovali Kristallnacht a nevypálili moslimské štvrte.

Ema

"Blbost, neschopnost, zbabělost a zkorumpovanost v přímém přenosu. Je zde pouze otázka, v jakém pořadí se uvedené vlastnosti vyskytují u každého konkrétního europolitika. Platí to konec konců i pro část „české“ politické reprezentace, která však reprezentuje americké zájmy.

Prezident USA by se měl místo žvanění o tragédii obětem především omluvit za americkou podporu islamistickým teroristům počínaje válkou v Afghánistánu a na Balkáně, včetně ISIL cestou Turecka a Saúdské Arábie. Totéž by měli udělat mnozí reprezentanti EU a sypat si popel na hlavu za zavírání očí před realitou, násilný multikulturalismus, politickou korektnost v médiích a pronásledování vlastenců ve službách amerických zájmů.

Jakápak obrovská a strašná tragédie? Ve válce může za podstatně kratší dobu než v Paříži padnout sto vojáků při náletu a bombardování, raketometném přepadu nebo přímém střetu dvou pluků. A my jsme ve válce vyvolané islamisty a jejich sponzory z osy zla, kterou tvoří Washington, Brusel, Ankara (Turecko), Rijád (Saúdská Arábie), Teherán (Írán) a Karáčí (Pákistán) a jejich prodloužená ruka a základna tvořená islamistickými vládami v Kosovu a Bosně."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vojensky-analytik-Koller-Po...

sandro

Je pozoruhone ako jednoducho sa da ohybat tato ludoopska masa. Nie je to tak davno, co v ramci invazii na blizky vychod a boja proti terorizmu sa s nim islam uplne otvorene spajal. Robili to aj najvacsie medialne domy. Vtedy to bolo potrebne, bolo treba v ludoch vytvorit nenavist a pochopenie pre vrazdenie. Pamatam si ako moji kolegovia a znami hovorievali, ze treba okolo ''nich'' postavit velky mur a bude pokoj. Dnes su ti isti ludia zrazu preziareni laskou a toleranciou a bozechran spomenut islam v suvislosti s terorizmom. Zajtra budu mozno tvrdit, ze si nezasluzime zit lebo sme malo tolerantni, co ja viem. A zacnu sa organizovat hromadne samovrazdy. Europa sa meni na jednu vydrbanu sektu, ktora pod taktovkou ''nasich'' dirigentov urobi uplne cokolvek. Po tom, co teraz sledujem reakcie na Pariz, som definitivne pochopil, ze sme bez sance.

Norman

Neviem, ktoré reakcie ťa tak znechucujú. Azda nie reakcie politikov? Sú aj reakcie ľudí na webe znechucujúce? Ale podstatné: pozri sa na reakcie francúzskej armády. Reč zbraní je jediná reč, ktorá sa dá brať vážne. Ja nehovorím, že tie reakcie armády sú nejaké výrazné - v prvom priblížení je podstatné, že nejaké sú. To sú reakcie, ktoré jediné sú podstatné, všetko ostatné sú bláboly do vetra.

sandro

Naco si klamat. Reakcie su jasne. Ludia sa odievaju do vlajok, placu pod vplyvom umelo vytvorenej emocie, povinne smutia. Pritom jedina racionalna reakcia na to co sa stalo je hnev. Na svojich politickych zastupcov. V zdravom svete by boli teraz Parizske ulice plne rozzurenych frantikov a Holland by inkognito utekal niekde do Juznej Ameriky.

Norman

Som schopný robiť analýzu, ale nie som schopný znásobiť svoje sensorické schopnosti. Sedím pred internetom a v tv beží spravodajská N24 . Ja neklamem, ale nikde nevidím ľudí nejako sa obliekať do vlajok - ty ano? Si v Paríži alebo v podobnej onej?
Nedokážem urobiť viac pre to, aby som videl reakcie ľudí. Prirodzene, prokonformní klasici zas vytiahnu niekde do ulíc klásť sviečky a predvádzať sa - no ale to nič neznamená. Kde vidno realitu?

Mne analýza hovorí, že teraz "Je sui Charly" nebude. Vieš prečo? Konformistom sa ľahko "stotožňovalo" s karikaturistami, lebo vedeli, že sami karikaturisti nie sú a vlastne im nič nehrozí. Dnes je to iné, pretože vidia, že odfaklený môže byť KAŽDY - a preto ani symbolicky si nik nechce ani na web vešať nápis "Ja som ciel". Čo ak by to nejaký moslim zobral vážne? Chápeš, čo myslím?

Súhlasim plne, že "smútok" je trápna hraná reakcia. Ale nevidím dôvod, prečo by jedinou reakciou mal byť hnev. Ja napríklad v žiadnom prípade hnev necítim. Na rovinu ti poviem, že vôbec nie - naše slová sa potvrdili, prečo by som mal cítiť hnev? Preto, že bolo zabitých 12O francúzov? Môžu si za to sami, je to presne tá banda dobrosráčov. Bodka.

Ale zrejme to myslíš tak politicky a to máš plne pravdu. Aj vo Francúzsku, ale aj v Nemecku by mali byť reakcia: Zhodenie vlády, vyhostenie alebo poprava Merkelky. To by bolo GESTO, SYMBOL do sveta nepriatelov, že strielať vieme aj my.

Ale netrápi ma, ak k tomu ešte nedôjde. Ak nie teraz, pri stovke, tak nabudúce, keď odfaklia tisíce frikulínov. Skôr či neskôr k tomu dôjde a ak to blbci ešte nepochopili, tak sú si sami na vine a budú musieť pochopiť neskôr, budú musieť ešte krvácať. Pravdu má Asad - to , čo sa stalo dnes v Paríži, sa deje v Sýrii už roky - prečo by som mal lutovať či hnevať sa pre tú stovku parížskych blbcov? Zavraždil ich Hollande, Merkel a Obama. A tí to robia denne. Som zvyknutý.

prasiatko Mlsko

To je zákon akcie a reakcie. Francúzski občania sa nevzopreli so zbraňou v ruke proti svojej vláde a polícii, pasivitou umožnili genocídu v Qaddáfiho Líbyi, toto sú priam karmické dôsledky. Francúzsko bombardovalo tiež, rovnako aj v Sýrii v súčasnosti. Tento pravdivý Normanov článok len doplním, že svetová vojna tu je už aspoň 4 roky, minimálne od vpádu kryptofašistických vojsky NATO a Qataru do Líbye. Ešte sú nevyrovnané účty z (vtedy) Berlusconiho Talianskom. TREST BUDE strašný, tak neúprosný a večný, že oproti nemu budú také koncentračné tábory SS za minulej vojny, alebo bombové útoky v súčasnej vojne vyznievať ako trápne maličkosti.

Grigoriy Ilmoran

V nedeľu 23. Augusta 2015 som šiel do Nových Zámkov, kde som o 6:45 ráno nastúpil do medzinárodného vlaku smerom do Budapešti. Na železničnú stanicu Keleti pályudvar sme prišli krátko pred deviatou hodinou.
Už na stanici sa na nástupištiach pohybovalo nezvyčajné množstvo cudzincov očividne blízkovýchodného a afrického pôvodu. Objektívne poviem, že veľa, ale nie príliš.
Naproti železničnej stanice je vstup do budapeštianskej podzemnej dráhy, kam som vzápätí pešo prešiel so zámerom pokračovať ďalej smerom do historického centra.
Vo vstupnej hale do metra ( ešte pred eskalátormi k vlakom metra) som videl stovky ľudí spiacich alebo sediacich na zemi, plno batohov, odpadkov a pod.
To ma naozaj zaujalo, tak som si urobil niekoľko snímkov. Až potom som sa prihovoril jednému človekovi z toho davu, ktorý tam postaval, aby mi povedal niečo o tom, čo tam tí ľudia robia, kam majú namierené a pod. Samozrejme, že som bol veľmi opatrný, aby som nevzbudil podozrenie zo zlých úmyslov. Ani som sa nemusel nejako zvlàšť pretvarovať, lebo som naozaj ľudsky sympatizoval s deťmi, ktorých tam tiež bolo dosť.
Dosť na tom, po krátkom čase nás v našej diskusii bolo päť. Došlo k tomu, že mi rozprávali svoje pribehy, dokonca mi viacerí na svojom mobile ukazovali obrázky zo svojho života v krajine pôvodu (rodina, domy, zábery zo služby v armáde).

Asi po dvadsiatich minútach prišiel k nášmu nezvyčajnému davu jeden cudzinec, ktorý ani zjavom ani oblečením k mojim "priateľom" nepatril. Všetci k nemu obrátili svoju pozornosť, a prebehla konverzácia v arabštine, ktorej som samozrejme nerozumel, ale vydedukoval som, že sa ich opýtal, o čo ide. Bolo mi tiež jasné, že oni ho nevidia po prvý raz. Asi mu povedali, že nemám žiadne nepriateľské úmysly, a tak od nás odišiel, pretože mu zazvonil mobil. Zakrátko sa vrátil a opýtal sa mňa o čo mi ide. Povedal som mu, že je to len moja zvedavosť a nič za tým nemá hľadať. Dokázal som aj jeho dostať do konverzácie, a niečo sa od neho dozvedieť.
Ziskal som si dokonca jeho dôveru, keď sme krátko pohovorili o Izraeli, čo je s takýmito ľudmi vždy vďačná téma, a obyčajne prelomí ľady medzi cudzincami.
Toto je, čo mi môj nový priateľ povedal: Bol zo Saudskej Arabie, a on sám utečencom nebol. Do Budapešti prišiel len dva dni predtým lietadlom z Viedne a Rijadu. Prišiel vraj na to, aby svojmu priateľovi zo Sýrie pomohol v ceste do Nemecka, a na druhý deň vraj letí domov do Saudskej Arabie. Priateľsky sme sa rozlúčili, a to bolo všetko.
Ja ho však odvtedy v mojej mysli nazývam koordinátorom.
Otázka a poučenie z príbehu však znie takto: Keď sa mne, obyčajnému človekovi, takpovediac tulakovi, podarilo za jednu polhodinu získať takúto informáciu, o čo viac by mali vedieť dobre platení agenti spravodajských služieb z Nemecka, Británie alebo aj zo Slovenska.
Keby naozaj chceli.

Náhodný okoloidúci

Každému, kto nemá v hlave nas...., je jasné, že fotky žien a detí "utečencov" majú jediný cieľ - vyvolať súcit a oslabiť a zlomiť náš odpor proti invázii votrelcov. Takisto je každému, kto nemá v hlave nas.... jasné, že to isté platí o "umiernenom" islame. Pod dymovou clonou "umierneného" islamu a "pokojných" a "mierumilovných" utečencov sa do Európy dostane prakticky aj teoreticky hocikto. Vrátane vycvičených skúsených profesionálnych zabijakov a spiacich agentov.
Jediným riešením je nekompromisná karanténa. Nepúšťať sem nikoho z oblastí s nežiadúcou "kultúrou". Nikoho. Ani ženy a deti. Ak stačí čo len podozrenie na výskyt nejakého smrteľného vírusu alebo obálky s múkou na uvalenie prísnej karantény na dom alebo úrad, to isté by malo platiť aj v prípade výskytu nežiadúcej a smrteľne nebezpečnej ideológie a jej šíriteľov.

P.S. Zaujímalo by ma, aké chemikálie sa nájdu v telách postrieľaných a zadržaných útočníkov.

Ema

otrčili k vojne v Paríži titulky všelijakých časopisov. Charlie Hebdo tam napodiv nebol, aby nás oblažil karikatúrou ľudí bežiacich z koncertnej sály, s vtipným komentárom nejakého teroristu z Daeša - ako to Charlie Hebdo urobil pri zostrelení ruského lietadla.

 

Z Fica šiel priam strach. Povedal, že sa naštartovali nejaké orgány.

 

Na Pražskom hrade vraj bude francúzska trikolóra. A čo, už sa nebudú vešať trenky?

 

Čerešňou na torte kecov bol akýsi českymluvící Andor Šándor (kde je ujo Samson, že musí byť alternovaný zahraničným chruňom? V Izraeli?)

Šándor toho natliapal dosť, ale najlepšie bolo, že 28 štátov EÚ sa podľa neho NEMÁ AKO chrániť a že vlastne proti invázii neidentifikovaných ilegálov môžeme riť.

 

Ema

že politici začínajú žiadať ich trestnoprávnu zodpovednosť za napomáhanie ilegálom pri vstupe do EÚ a nepriamu vinu za smrť (zatiaľ) tých cca 130 ľudí v Paríži.
Samozrejme, ako prvá by mala byť dovlečená za vlasy pred tribunál psychopatická Merkelbaba.

Norman

Nedajte sa nachytať na žiadne prejavy spolusmútiacej hystérie. Keď padlo ruské lietadlo, nikto tu nerobil cirkus, tak odmietnite aj teraz podporovať Francúzov. Ako zobrazuje tento pred pár dnami zverejnený vtip

Dostali len to, čo si zaslúžili svojou vlastnou tuposťou.

A ak sa to niekomu zdá necitlivé, tak vám pripomeniem: aj vy budete podobne skapínať, aj vy Slováci. Aj u nás ste tolerovali desaťročia zlo a teraz jednoducho ponesiete dôsledky.

Tak nepodporujte aspoň teraz tých, ktorí to svinstvo do Európy dotiahli. Teraz nesú následky, za ktoré si môžu sami. Kto ich chce ľutovať? Ja určite nie!

 

 

Náhodný okoloidúci

Priemerný televízny našinec ani len netuší, aké špinavosti napáchali Fchancúzi v Amerike, v severnej Afrike alebo v Indočíne, prípadne v Tichomorí počas svojich koloniálnych výbojov. Majú na svedomí státisíce mŕtvych a umučených domorodcov, kvôli ktorým neplakal nikto, okrem ich rodín.
Ani o následkoch francúzskych jadrových výbuchov na atole Muroroa sa nahlas nehovorí.

P.S. Jednou zo zásad vedenia vojny je prenesenie bojov na územie agresora.

Ema

To bolo vidno pred chvíľou, akí sú NOT AFRAID, keď z námestia Republiky cválali zo spomienkovej akcie ako pojašené stádo, lebo "niekto počul výstrely".

Norman

Treba ripomenúť nedávno aj tu uverejnen článok, informácie výzvedných a obranných lužieb, v ktorom sa hovorí

Podľa svedectva Akhula je v Európe odhadom viac ako 450 tisíc bojovníkov ISIS, z ktorých je približne 80% aktívnych. Ostatní sa skrývajú, alebo sú mimo kontroly veliteľov ISIS.

http://nadhlad.com/content/v-europe-zacala-vojna-0

Možno pred týždňom sa to zdalo ako prehnane ... možno ešte dnes to niekomu pripadá ako prehnané ...

Náhodný okoloidúci

Zaujímavý názor - útoky v Paríži majú byť pomstou Francúzsku za to, že Francúzi Amíkom zbombardovali ropné vrty na sýrskom území ovládanom Daeš-ákmi.

http://www.novarepublika.cz/2015/11/ma-utok-v-parizi-americke-pozadi-sko...

nové