Americký rasový chaos

Takže sme zaznamenali, že v Spojených štátoch amerických už vyše týždňa vládnu na uliciach nepokoje. Je ťažko odhadnúť, na koľko sú či boli vážne.  Respektíve, s odstupom pár dní vidno, že to bolo slabé politikum a v podstate to bolo len rabovanie a ničenie spodiny.

To za prvé. Ale asi by sa malo povedať to, čo sa nepovedalo o zámienke týchto nepokojov.

Tak teda zámienka.

Pri policajnej akcii  proti veľkému tlstému, sfetovanému černochovi, nakazenému vírusom choroby Corona-19, došlo ku štandardnému postupu – agresor, ktorý predtým platil falošnými peniazmi a ohrozoval ľudí aj policajtov, bol zhodený na zem a traja policajti ho museli prikľaknúť, aby ho mohli držať. Takéto akcie nie sú bez rizika, každý zákrok polície nesie riziko, aj elektrický tízer či gumené projektily, aj akýkoľvek úder napríklad obuškom či rukou. Ohrození sú nielen kriminálnici, ale aj samotní policajti. V tomto prípade mal dotyčný agresor smolu – po prevoze do nemocnice skonal na zlyhanie srdca vyvolané drogami a vzrušením. Toľko hovorí pitva – chlap NEBOL zadusený, len zrejme pod vplyvom udalostí srdcovo skolaboval.

Toto nik z oficiálnych politikov či iných osobností nepovie, nenapíšu to takto otvorene masmédia. Ale už sme si zvykli – v tomto režime nejestvuje sloboda slova.

Vandalizmus

Po smrti tohto človeka sa začalo organizovať rasistické podhubie USA. Áno, rasistické podhubie, lebo oni spomínali explicitne, že uhynutý bol černoch. Tieto organizácie sú vrcholne rasistické, lebo v podobných sporných incidentoch hľadia oficiálne na to, či postihnutý je černoch, alebo nie je černoch. Černoši teda  môžu byť rasisti, bieli nemôžu byť rasisti.

Je jasné, že najmä v Európe sa väčšina ľudí snaží vyhnúť horúcim témam a tak sa nemieni zaoberať rasovou problematikou. Úplne ich chápem, zvlášť keď Európa bola donedávna monorasová – na rozdiel od Ameriky, kde boli černoši dovážaní a používaní ako otroci. To v Európe nebolo v žiadnom prípade v takej miere, ako v Amerike. A to už nespomínam vôbec východnú slovanskú Európu, ktorá nikdy nemala otrokov, naopak, Slovania boli sami v takej miere chytaní a odvážaní do otroctva, až sa v anglosaských jazykoch ich meno „sláv“ zmenilo na synonymum  „otrok“  („Sklave“ v nemčine, „slave“ v angličtie, ale aj iných jazykoch). Slovania nikdy nezotročovali negrov, tak nech nám nik práve z Ameriky nevyčíta nejaký „rasizmus“ a nech sa nám nesnaží nanútiť spraviť tú istú chybu, ktorú svojho času spravili Američania – že si do krajiny navláčili genetických asociálnych afričanov.

Mimochodm -  toto veru nie je o farbe pokožky – je to o hlbokej geneticky zakorenenej mentalite a inteligenčnej (ne)schopnosti určitých rás. Spoznáte ich nie podľa tvaru uší, ale najmú podľa agresívneho tupého správania, nielen podľa ich  IQ slabosti, ale ešte viac podľa ich morálnej slabosti. Tí ľudia sú v prvom rade charakteroví mrzáci.

V USA sa priam pravidelne opakujú rasové nepokoje. Vzniká to ako vlna a nikdy to neskončí, pretože tam žijú rasovo nekompatibilné skupiny. Paradoxne to vlastne netvrdíme my, ale hlavne tí, čo tieto demonštrácie vyvolávajú a čo zdôrazňujú rôzne incidenty ako rasové. To „antifa“ je prvý a základný zdroj toho skutočného, zlého rasizmu – pretože to rôzna ta antifa žiada rasovú nerovnosť pred zákonom.

Toto je dôležité si uvedomiť. Rasisti sú oni, černoši a im podobné typy.

Tento rasový rozpor v USA samozrejme pretrvá a je možné, že raz spôsobí aj naozajstný výbuch. Ale pravdepodobnejšie je, že sa černochov narodí postupne toľko, že prevládnú počtom a budú bielych loviť, vešať a páliť zaživa, ako v Zimbabwe a Juhoafrickej republike.

Nepokoje v Európe

Sorosoidní aktivisti sa pokúsili nepokoje preniesť aj do Európy. To mi príde ako dosť slabý pokus a vôbec hodnotím celú túto vec ako určitú ukážku slabosti týchto antifa mafií. Ale ani nečudo – v USA im už proste nepatrí vláda tak, ako posledných dvesto rokov. Nech už je Trump čokoľvek zlé, plutokrat a povedzme nevzdelaný chrapúň, ale jednoducho to očividne nie je ich človek. A kedže „America first“, som si istý, že klesli toky peňazí pre rôzne NGO agentské centrály. Trumpovci nie sú žiadni svätí a myslia hlavne na seba – ale práve preto im začalo byť už neprijateľné, že sa v USA šíri bieda, kým ich vládne prachy sa lejú do hrtanov európskych kaviarenských odiotov typu Havran, Truban, Beblavý a podobne. To sa zrejme znížilo, čoho výsledky vidno. Podpora zostala len na agentoch silových zložiek – ako hlavného menujme budulínka - ministra obrany Naďa.

Toľko k momentálnej situácii na rasovom fronte. Vyhliadky – ak budú rasistické pronegroidné organizácie pokračovať vo svojom rozoštvávaní rás, môžeme to len privítať. Nech urobia prácu, ktorú musí niekto spraviť tak či tak. Áno, rozklad USA v tomto smere len vítame. Vítame prebúdzanie a šírenie rasového povedomia, ktoré robia tieto „antifa“ hnutia.

 

Skutočná policajná brutalita 

Skutočná policajná brutalita voči politickým oponentom je prípad Šarišské Michaľany, kde chalan prežil len vďaka tomu, že nefetoval a nebol tlstý neger. Kaliňák, ako minister obrany, za toto nebol odvolaný a trestaný - ale mal byť. Karma aj tak toho úlisáka čiastočne dostihla a o úrad prišiel z iných dôvodov. Horšie je, že o tejto a podobnej brutalite "humanisti" držia huby.
 
 
 
 
 
0
Ľubov

Urobila som si s prekladačom aký-taký prehľad americkej dnešnej tlače. Takto to muselo vyzerať v 50 tich rokoch u nás,ale namiesto do rasizmu všetci bili do nepriateľov ľudu.
Je to neuveriteľne jednotná fronta ...takže,zatial tam ešte zdroje nechýbajú.Ale musí to stáť strašné prachy,to sa nedá financovať dlhodobo,sorosoidi budú mať vysoko do válova skôr,či neskôr.
Tu je náš článok http://nadhlad.com/content/detroit-geneticky-experiment ,ktorý má 7 rokov. Opakovanie je matka múdrosti a americkému hlavnému prúdu venovať pozornosť je strata času,taký je to grc. Momentálne proti rasizmu bojujú športové celebrity,biele a čierne v jednom šíku.
Športovci,hlavne tí americkí,zrejme stále majú na verejnosť vplyv,ale práve v týchto dňoch ho stratia. To všetko patrí k veľkej premene ,ktorej súčasťou sme aj my.

Midnigtcowboy
Norman

http://www.nadhlad.com/content/americky-ucitel-neexistencia-ras

Je to len o niečo kratšie.

O tom, že mentalita je natvrdo v génoch dnes nemožno pochybovať, podobne ako nik rozumný nepochybuje o jestvovaní krvného obehu alebo o hormónoch či existencii bunky.

Pravda, môžu dať do zákona aj to, že je zakázané hovoriť, že sa Zem krúti okolo Slnka alebo že je základom stavby živočíšneho tela uhlík - lebo ich slintavý perverzný Jahwe to niekde popiera a zakázal. Ale aj tak to bude pravda.
Ako možno brať vážne a mať akýkoľvek vážny prístup k takým bláznom?

Tona Nagua

Človek je určite schopný sa vyvíjať. Ale keď sa chce vyvíjať musí oslobodiť svoje vedomie od určitých pút. Preto hovorím "nie sme si rovní". Tak a som rasista. Človek si nesie veľké množstvo stôp, vzorcov správania sa, myslenia po predkoch, choroby, nenávisť, sebaľútosť a tiež každý človek nemá rovnako vyvinutý mozog. Človek zlyháva pretože nemá silu ochrániť sa pred tým dávno sformovaným príkazom. Jeho zdedené bláznovstvo je silnejšie. Je to jeho súkromné peklo, ktoré chce šíriť aj naokolo. Kde ostal abstraktný základ? Prečo zostal odpojený od zámeru? Prečo dokáže svoje zúfalstvo vyjadrovať iba násilnými a cynickými činmi? Prečo nechce pochopiť prirodzenú povahu vedomia? Áno niektorí pochopili ale niektorí majú k tomu ešte dlhú cestu len neviem či je správne nechať ich pokračovať pretože napáchajú toho ešte potom veľa. Sú tu tak zafixované tie historické predstavy židovsko-kresťanských a moslimských tradícií. A pre ne možno dosiahnúť ich podivného "mieru a šťastia" iba vtedy keď dobro zničí zlo. No problém je v tom, že nepriateľské strany sa nikdy nezhodnú na tom kto je dobrý a kto zlý a tak sú tu stále konflikty, vojny ... Bolo to vidno dobre aj na tom keď bol zvolený Obama. Áno rovnosť bielych a čiernych avšak potom po krátkom čase boli privilegované menšiny čiernych ako aj "spodina bielych". Ľudstvo zvedené na scestie. Koľko konšpirácii vzniklo a to tupých konšpirácii. Ako to komu vyhovuje. Ľudia, ktorí sa nazývajú spravodliví a plní lásky vyzdvihujú tupého kriminálnika. Páni keby okolo mňa prešiel asi by sa mi otvoril vo vrecku nožík.