Voľby 2020

Prvé čísla:

Matovič 25%, Kotleba pod 10%,  koalícia dole, opozícia tiež nič moc.

Takže prvé závery:

1. Výsledky odrážajú stret Matovič-Kotleba, ako sa na to zastrájal už pred minulými voľbami a ako som videl na ich spoločných debatách - Matovič kotlebovcom závidí národnú (protestnú) tématiku a podarilo sa im ju prevziať. Matovič je protestná voľba.

 

2. Toto je ako opakovanie prevratu 1989, ešte aj Budaj a Kňažko sú teraz v Trnave s Matovičom. To je hlúpe opakovanie frašky. Ale: Nikdy nevstúpiš do tej istej rieky.

 

3. Bude Matovič dobrý premiér? - dokonca akýsi nemastný analytik v RTVS sa rovno vyjadril, že NIE. Akoby už teraz, hneď v noci, si Slovensko uvedomilo, že spravilo blbosť.

 

4. Podstatnosti o OĹaNO

 A.geopolitikaproamerická strana

 B. sociálne: prokorporátna strana, Matovič je špekulant a ak sa otvorí štát naozaj mafiám, tak to bude teraz. Prirodzene, "privatizácia" bola o väčších objemoch, ale až teraz sa otvorí štát pre všetkých drobnejších parazitov.

 

C. Bezprogramovosť. Nemá iný naratív, ako naivné slová:

slušnosť, nekradnúť, protikorupcia, čistiť, trestať.

Hlavne tie posledné indikujú šialený chaos v spoločnosti.

 

4. Perspektíva:

Zlá. Za Matovičom je čosi ako sekta a chystá sa nahodiť radikálne pomery. 

OĽaNO ako strana či hnutie je slabé a Matovič ako osbnosť je síce "energický", ale mentálne slabý a diagnosticky objektívne vyšinutý.

Jediná nádej je v tom, že sa mu vláda rozpadne pod rukami a že ho vynesú z úradu, a budú nové voľby.

Nechem prirovnávať Matoviča ku Mečiarovi - to si ani Mečiar nezaslúži, ale azda ho možno porovnať k extrémistom ako Musollini či Kim Čong Il. Ale aj väčšina iných diktátorov malo viac osobnej disciplíny a mentálneho zdravia, ako Matovič. 

Víťazstvo globalistickej pravice je zlá voľba, skombinované s protestnými voličmi je dvojite zlá, vytvorila "Matovič efekt", ktorý je veľmi zlá kombinácia. Je to protestný efekt, ktorý ale mal byť podchytený inými silami, národnými silami. Jednoznačne Smer, ĽSNS a SNS sklamalo, čo je nedostatok mediálnej podpory a vyspelého naratívu - ale to je ich práca, aby to spravili. Kedže to zanedbali, tak zlyhali.

Politické strany trestuhodne zanedbávajú mediálnu stránku.

A národné či alternatívne weby sa zas prejavujú ako málo politické, objektívne nechápu spoločenskú podstatu, zameriavajú sa na hlúposti a vôbec ich vôľa ísť do politického boja či konfliktu je nízka, často priam len hraná. Majú nad čím uvažovať, alternatívne médiá bezpochyby tiež zlyhali. 

 

 

----------------------------- 
2020.03.01 7.46
Ako prvý Matovič tých 25%
Kolár 8%
kiska 5,6%
Sulík 6%
 
Smer nakoniec dobre s 18%, na viac naozaj nemal
Kotleba 8%  - je to zlyhanie
 
Do parlamentu neprešlo KDH !
a zrejme ani PS/Spolu - tí sú stále na hrane, chýba im 0,05% 
Zlyhanie PS/Spolu by bol pozitívny prvok.
 
Matovič chce mať ústavnú podporu, teda koalíciu zo 4 strán, je to typický napoleonský komplex. Budú sa meniť mechanizmy voľby funcionárov v silových rezortoch a súdnictvo.
 
Uvidíme, či to dokáže a či ho globalisti (tí reálni zo zahraničia) podržia, alebo dajú prednosť novým voľbám. Myslím, že im tento šašo ale vyhovuje,  a on im bude slúžiť.
 
Ema

Víťazstvo nebezpečného mentálneho nestabila Matoviča je tiež výsledkom pokročilých manipulačných techník ako pri "záraku Čaputová". Je za tým jedno meno: Naď.

Ak tu doteraz politicky negramotní ľudia krákorili o kradnutí a "protestne" volili psychopata, až teraz uvidia, ako sa kradne naozaj.
Zaslúži si tento národ to, čo si sám zvolil: biedu, biedu a biedu.

sandro

Velmi presny prispevok. Mame Globsec vo vlade, presne to som si ako prve uvedomil po vzhliadnuti exit pollov. Nad uz aj jasne povedal - chceme obranu a vnutro, ako inak a uz aj povedal ze vymeni cele vojenske spravodajstvo!! Absolutne klucovou vecou sa zda byt aj ocakavany prepad cca 6,5% narodnych hlasov SNS + Vlast. Slovaci si nevazia vlastnu statnost a prichadzaju o nu.

slaven1

Školstvo má dostať do rúk Branislav Gröhling (SaS), hlási Pravda. Je to homosexualista, hlásia HS.

Štatistický úrad zverejnil štruktúru slovenskej spoločnosti. 5. ročné deti až 24 ročná mládež má nízku početnosť pričom 50% dnes narodených detí sú Cigáni. Potrebovali by sme duchovne povzbudiť množenie sa slovanskej zložky nášho štátu, inak nás za 20 rokov Indo-slováci pretrtkajú.

A namiesto toho čo sa nášmu národu dostane? Ministerstvo školstva ide deťom propagovať homosexuálny životný štyl.

Beží to už teraz. Niektoré "progresívne" riaditeľky, učiteľky 30 rokov vychovávané okupačnými informačnými zbraňami (televízia, tlač, rádio) už teraz s nadšením otvárajú dvere na triedach rôznym "likvidačným" mimovládkam.

Kto bol Emanuel Moravec:

Emanuel Moravec (* 17. apríl 1893, Praha – † 5. máj 1945, Praha; pseudonym Stanislav Yester) bol český politik, legionár, vojak z povolania, vojenský teoretik, publicista a minister školstva a ľudovej osvety protektorátnej vlády. Patril k najaktívnejším predstaviteľom českej kolaborácie s nacistickým okupačným režimom počas Protektorátu Čechy a Morava v rokoch 1939–1945.

Tých 30-rokov anglo-americkej okupácie nám nerobí dobre. Likvidácia slovenského národa "jeho" rukami.

Roland Edvardsen

Naopak, len nech si dávajú na rezorty najväčších slniečkárov, vojnových štváčov a pro-amerikanistov. Terajšia demokratická opozícia (konečne môžu aj oni používať tento vznešený výraz) sa bude mať aspoň voči čomu poriadne ideologicky vyhraniť. Nech len sa ukáže ten "konzervativizmus" Oľano a dvojtvárnosť manipulátora Matoviča.

mnkr

.

Midnigtcowboy

Aký národ taka vláda? Koho si národ zvolil:

1.Narcisticky psychopat a zlodej "karpatského" typu.
2. Bývalý mafiánsky kuriér a najznámejší slovenský inseminator.
3. Neuroticky sociopat.
4. Užernik, pozemkový podvodník a ako bonus agent cudzej moci (aj keď tých bude asi viac).

Nie, tento národ si nezasluzi žiadne zľutovanie. Asi musí padnúť na dno aby si uvedomil ze voľby nie sú jedno veľké show.

Náhodný okoloidúci

Matoviča pred basou natvrdo zachránilo len premlčanie trestnosti jeho ekonomickej kriminality.

Ale vážne som zvedavý, či pôjde po každom zločincovi v politike, ako sľuboval pred voľbami, napríklad či sa pustí aj do vyšetrovania Kiskovych podvodov.
A tiež by ma zaujímalo, ako sa vysporiada s Kočnerovym dobrým kamarátom Sulíkom, to mu treba neustále pripomínať.

Náhodný okoloidúci

Rozdiel medzi Čaputkou a Matovičom je v tom, že on na rozdiel od nej v politike verejne pôsobí už dlhé roky. V princípe je ale jedno, či je to od začiatku projekt tajných služieb alebo či naozaj začal ako nespokojný občan a až priebežne mu boli do košíčka nakladené skazené vajíčka, ako Naď, Budaj, Dostál. On s tým súhlasil. Chcel, alebo musel? Ale aj to je už teraz jedno.

Náhodný okoloidúci

Rysuje sa škaredý zlepenec, a je jedno, aký stabilný bude, lebo im postačí jediný deň pri moci, aby napáchali ťažké a nevratné škody, ktoré už nebude možné odstrániť. Votrelci, základne, úchyli.
Mal ten Slota pravdu, keď povedal, že Slováci potrebujú kladivom po hlave. Teraz to dostanú.
A aby som nezabudol, čaká nás rozsiahle prepisovanie dejín.

Roland Edvardsen

Večer, po tých prvých výsledkoch, to bol jeden nepríjemný šok. Teraz ráno sa to už trochu upokojilo. Ako nalejme si čistého vína: predpokladali sme, že Smer po týchto voľbách vládu zostavovať nebude, že vládu zostavia globo opozičné strany. Tu sa hrať na prekvapeného je trápne, s tým mal byť človek už dávno vyrovnaný.

Pozitíva:
1. Jednoznačne výpadok pedo-feťákov (tých chýbajúcich 0,03% - tak to je fakt asi Božia prozretelnosť :-) a farizejskej sekty a prepadák žaluďa, ktorý to dal na Prochádzku. Aspoň nejaké zadosťučinenie, aspoň nejaká spravodlivosť. Blázon z Trnavy ich pekne skanibalizoval.

2. Smer má stále istý podstatný výtlak, stále predstavuje istú silu, s ktorou treba počítať. Ak by mal fakt 13-14%, to by bolo veľmi zlé. Tých 18,3% vzhľadom na celý ten ukrutný Majdan, nie je až tak zlý. Vnútorne som spokojný, že som volil najlepšie, ako sa včera dalo.

Záver:
Ja som predpokladal, že to takto nejako dopadne, t.j. SNS a Vlasť sa nedostanú a kotlebovci nijako extra bodovať nebudú (13-14%, ako im niektorí predpovedali, resp. 2. miesto, boli nereálne). Kotlebovi ani Dankovi nepomohli ani tie posledné diskusie (ja som síce Kotlebovi dal 2 pri jeho vystúpení na Markíze, ale to bola taká tá dvojka, ktorú dáte veľmi slabému žiakovi na povzbudenie - asi tak). A tá otrasná Kotlebova kandidátka mohla byť tiež faktor. Najviac zaujalo, že sa Mazurek prekrúžkoval na 2.miesto - neuveriteľné, ako voliči tejto strany "rozmýšľajú".

Celkovo správne píšeš Norman, ako sme mali pravdu s kritikou celej tejto pro-národnej scény. Proste nemá ľudí a zdroje, a potom nie je ani výtlak. Spytovať si svedomie môžu kdejaké tie alt weby typu HS, jednoznačne. A Harabin si zaslúži poriadnu po čumáku. Dokafrali to teda riadne.

mino

Paralelne ide info o najväčšom prepade na WallStreet od 2008. Podobá sa to na situáciu po 1985 kde sme boli sovietskejší ako ZSSR a info zo sovietskej Pravdy sa tu šírili ako samizdat. Za pol roka môže byť nová koalícia kôl v plote a nadpráca pre USA sa im ZRÁTA. Hlavne ak budú prázdne obchody, dražoba a kompletne nezvládnutá situácia. “Lebo Fico” už nezaberie.
Ak po 30rokoch trhu, slobody a demokracie sa bude opäť pracovať na “uťahovaní opaskov”, tak ... všetko pôjde veľmi rýchlo a bude sa ešte zrýchľovať.

Náhodný okoloidúci

Pozrite sa na to takto, s použitím športovej terminológie:
Globalistickí lokaji hrali v presilovke, oddýchnutí, s ťažkým dopingom a mali špičkových trénerov.
Národné sily hrali v oslabení, bez dopingu, vyčerpané dlhoročným ťažkým bojom a čiastočne na amatérskej úrovni.

Náhodný okoloidúci

Kolár sa teraz môže naplno prejaviť, ako mu záleží na rodine a nie iba na tej jeho mnohopočetnej
Môže ukázať, či jeho lepenie sa na Le Penku a na Salviniho a odmietanie votrelcov bolo myslené vážne alebo to bolo iba divadielko pre blbých voličov a rétorické cvičenie.

Norman

Moderátor sa pýtal, že mala v noci zamračanú tvár, že to nevidela veselo.
Nečudo - odišla od Matoviča, preskočila na zlého koňa .... to jej možno len želať.

mnkr

jedno z mala pozitiv...blazon z Trnavy si odpadlikov asi pamata

Norman

Je 10:05 a úrad vydal aktualizáciu:zrátaných 100%, PS/Spolu má 6, 96%.
Super, zlatý klinec volieb.

vrbovčan

Stále idú tých svojich 5%. Hlina neHlina. Druhá stabilná sa ukazuje Sme rodina.
A ešte trocha matematiky na odľahčenie.
Populácia žien na Slovensku plus mínus 3 mil.
Z toho ženy vo veku 30 až 38 rokov 240 tis.
Volebný výsledok Borisa Kolára 237 432
Rovnomerne od východu na západ
Mám tam niekde chybu?

Ľubov

Súhlas. KDH je Orava a Orava je KDH .Už 30 rokov. Hlinovo koketovanie s liberálmi tento výsledok nespôsobilo,skôr si myslím,že je to dané tým,ako klesá počet detí v rodinách aj tu,v podstate v klanovom prostredí. Napr.obaja rodičia pochádzajú z desiatich detí,ale oni už majú spolu už len dve. A toto sa stalo pravidlom. Len dve.To vysvetluje menší počet hlasov.Mali by prestať myslieť len na ten svoj región,aj keď
Orava je prekrásna a väčšina ľudí je naozaj blond.-).

Ema

...v časoch environmentálneho, ekonomického a sociálneho kolapsu, pandémie a útokov stotisícov agresívnych moslimov na Európu.
Bude prča.

Že si Mladá sila (Mradá sira - keby chodil Miuko k logopédovi) nabila drzú držku o dvere parlamentu, to je naozaj zlatý klinec týchto podivných volieb. Najväčšiu radosť má z toho Matovič.
Otrubana s Miukom nakoniec volila asi len bratislavská Eurovea a priľahlé okolie,

mnkr

nemozem si pomoct, pri pohlade na tento vysledok mnou lomcuje prudka skodoradost

slaven1

Degresívcov prosto neaktivujú. Pošetria si ich do ďalšej vlády. Projekt sa rušiť nebude.

Ema

je nové 666 :)

Ale Kotleba by im mohol odovzdať šek s volebným výsledkom - že či padne ďalšie trestné oznámenie.

mirage

na zaklade vyskytu par 2-3 cisel. kodov vo volebnych udajoch mozno povedat, ze asi ano

1. olano -nova -ku(*va)-zmena zdola 721 166 25,02%
(ku(*va)- vo vyzname poctiva, od podlahy)
721 - dni, cca 2 roky, vlada sa bude teda v 2022 nejako menit
166 - podpis dave L

2. smer 527 172 18,29%
527 172 ~ .27 .72 - raz ides hore, potom dole

4. lsns 229 660 7,97%
229 660 preskupit na 220 966, kde
220 aka 220V (dole uz kuria elektrinou)
966 pozdrav dave L
797 opat dave, tu ako vtip. odkaz na 696 pri psspolu, ze lsns pojde predsa len vyssie

5. ps spolu 200 780 6,96%
200 - ps spolu urcite nema rado rusko.. a v soviet a post soviet voj zargone cargo 200 znamena exnuty, tj obet volieb
780 - 78 inak gh, co moze byt napr. goering hermann alebo geil h*tler (geil- slang od cool, grossarting, fantastisch, ausgezeichnet), 0 pridava dalsi rad a 780 znamena goering hermannisko alebo geil hitlerisko
696 - dave L

7. za ludi 166 325 5,77%
trochu nejasne, ale dalo by sa najst aspon
166 podrav dejva
577 - 77 tu asi vo vyzname zz tj zza ludi, alebo zz ako zivanie (opat)

8. kdh 134 099 4,65%
099 je opat pozdrav od dejva L , 099 zaroven vyjadruje, ze kdh sa o chlp nedostalo do parlamentu, podobne ako jeho paktos z paktu - psspolu

9. magyar kozossegi 112 662 3,90%
112 - volajte emergency linku
66 - dave L

10. sns 91 171 3,16%
91 171 - ako jedini maju v pocte hlasov trikrat 1, to asi znamena 3 kopce, 3 dreva kriza
3,16 je nie uplne presne pi

11. dobra volba 88 220 3,06%
88 220 - 88 bude teda dobra volba?, 220V (uputavka na elektriku)

12. vlast 84 507 2,93%
ako jedini maju pritomne dvojcislie 84, co bude odkaz na orwela (ze, opomenul slabikovanie?)

22. psn 1 261 0,04%
psn znamena asi ps nem a tu su aj chybajuce 0,04

23. 99%- obciansky hlas 991 0,03%
na zaver rym aa, ale na zaciatku,
ficr pekelnickej poezie

ps nie je uplne jasne, preco dave nema rad ps

https://www.vysledkyvolieb.sk/parlamentne-volby/2020/priebezne-vysledky

mirage

matovic : civo tam?

truban: na burt

slaven1

K celkovému obrazu vo svete: V apríli idú mať v Rusku referendum o zmene ústavy. Idú dekolonizovať, získavať väčšiu mieru suverenity (ktorú stratili v 90tych pri rozpade ZSSR).

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Russian_constitutional_referendum

Súčasné ruské vedenie, Washington, už pripravuje finálny pokus o štátny prevrat. Bude tam všetko čo majú. Ku mne sa dostali výtržnosti futbalových fanúšikov, bunty pri príležitostí výročia smrti "bojovníka za slobodu" Nemcova (ruský Kuciak) - a to sme boli len vo februári.

K Nemcovovi už dostali inštrukcie aj v Prahe. Miestni pisálkovia sa zamýšľajú na možným Námestím Borisa Nemcova (prístupová cesta k nemu by sa mohla volať "Bulvár Jána Kuciaka", nejaká bočná ulička "Ulice Frantu Gaulídera").

Zahraničné riadenie Ruska sa bude snažiť urobiť všetko preto, aby čo najviac suverenizáciu RF oddialilo.

Do celkového obrazu sú ešte primiešané udalosti s Koruna-vírusom, ktorého hlavný spôsob šírenia sú mediálne správy a hlavná obeť je ekonomika (a iránski diplomati). Chrípka zabije ročne viac ľudí než hentoto. Je to výborná zámienka pre nadnárodné sily spustiť economickú krízu ako v 2006 a mnohočo ešte "doriešiť". V Iráne začali skrz koruna-vírus meniť vedenie krajiny.

V Európe je celková situácia obohatená ešte vojakmi dovážanými z Afriky (Kuriéri bez hraníc) a Ázie (Grécko, Erdogan, vypustených 15tis mingrantov medzi, ktorými bude zo 1500 odrezávačov hláv).

Americká armáda súhlasila s odsunom vojsk z Afganistanu (včera podpísali s Talibanom). To umožní Američanom preskupiť sily a sústrediť sa na dôležité body: podpora bojovníkov v Sýrii atď. Hlavne Američanom sa veriť nedá, je to už "vyvádzame vojská 4.0". USA majú pred prezidentskými voľbami, takže je to argument do predvolebného boja "ja som vyviedol". Toto píšem k tomu, že bude koho "zaparkovať" na Slovensko, potom ako Globsec napíše pozývací list.

Náhodný okoloidúci

Balónik Riško je asi najviac namočený v Kočneriáde, v súvislosti s voľbou generálneho prokurátora, ale napriek tomu nikto nepožaduje jeho stiahnutie sa z politiky, a ak sa aj nejaké hlasy ozvú, sú tvrdo ignorované.
Balónikova nedotknuteľnosť smrdí, cítiť z nej pach západných tajných služieb.

mino

To je ale pocit, človek sa prebudí do prvého pracovného rána a konečne v Tejto krajine nebudú vo vláde žiadni zlodeji, mafiáni, daňoví a iní podvodníci,
hlavne nie Kočnerovci, psychopati, ani buzeranti. Či?

horyslav

a nevšimol si si ráno náhodou, že máš naopak pyžamo?.. nič vo zlom... a dúfam, že nevadí tykanie

mino

Či?
Pozrime na to z druhej strany, Matovič je bezpochyby šikovný chlap. Neriadená strela, môže aj príjemne prekvapiť.
Ak myslel vážne svoje vyjadrenia, môže podpindosníkov aj neutralizovať.
Kto by bral vážne Matovičove vyjadrenia.
Či?

Dusanbe

zmysel pre absurdný humor, pridám tento:
To sa raz za stôl v reštaurácii posadili úžerník, pozemkový mafián a daňový podvodník.
A čašník sa opýtal:
"A čo dnes takto sám, pán prezident ?!"

mino

Páči sa mi nový Žaluďov protikorupčný nalepený úsmev,

Dusanbe

na tých videách s Šuligom, či na tlačovke s Čaputovou ?

nové